Witam na naszej stronie internetowej klanu PHS-Team trwa rekrutacja do naszego teamu.Chętni ??? Piszcie na gg:25933322.

Reklamy

Jak celnie strzelać recoil

1. Każda broń ma właściwy dla siebie odrzut, który podczas gry jest modyfikowany w zależności od szeregu czynników.

# Gdy strzelasz stojąc w bezruchu gra przyjmuje standardowy recoil danej broni. Celność pierwszych strzałów jest zadowalająca, a pozycja wyprostowana daje możliwość wykonania szybkiego manewru po oddaniu serii.

# Kucanie to jedyny czynnik sprzyjający celności. Kiedy kucasz recoil zmniejsza się nieznacznie, dając szansę na zdobycie headshota nawet na bardzo długi dystans. Stojąc za przeszkodą jesteśmy również lepiej osłonięci przed ogniem i trudniejsi do zauważenia przez wroga niż w pozycji stojącej.

# Kolejny czynnik to los. W CS nie ma dwóch takich samych recoili. Kierunek strzału podniesie się zawsze do góry w charakterystyczny dla danej broni sposób, ale jak szybko to nastąpi i jakie będą wychylenia serii w poziomie - o tym w dużym stopniu decyduje przypadek. Na screenach widać różnice pomiędzy celnością ciągłych serii z M4 i AK. Wszystkie serie oddane zostały nieprzerwanym ogniem 30 pocisków stojąc w miejscu bez poruszania myszką.

Odrzut AK jest większy i bardziej chaotyczny niż M4.

Każda seria jest bardzo podobna do drugiej, ale równocześnie widać jej niepowtarzalność. Jest to czynnik zwiększający realizm i nie mamy na niego wpływu. Na szczęście przy odrobinie wprawy całą resztę możemy w pewnym stopniu kontrolować.

# Kiedy biegniemy, skaczemy, płyniemy czy wisimy na drabince nasza celność drastycznie spada. Strzelanie z AK w biegu to...

Reklamy

Pozycjonowanie tanio


Reklamy

Naprawa komputerów Mokrzyska
www.serwis.lajt.info
Reklama